הנהלת נפש בנפש2017-06-08T08:05:53+00:00

s_leadership

tg_fטוני גלברט

מייסד ויו"ר

טוני גלברט, איש עסקים ופילנתרופ, הוא מייסד ויו"ר של ארגון "נפש בנפש". בנוסף, משמש גלברט כנשיא ומנכ"ל חברת ההשקעות Old City Partners LLC,חברת השקעות הממוקמת בבוקה ראטון, פלורידה, הפועלת בארה"ב וישראל.

rjf_fהרב יהושע פס

מייסד ומנכ”ל

לאחר שקיבל את ההסמכה לרבנות, יחד עם תואר אקדמאי בביולוגיה וחינוך מטעם ישיבה יוניברסיטי , מונה הרב פס לתפקיד עוזר רב של בית הכנסת בוקה ראטון , וכיהן כראש בית הדין הרבני של מועצת הרבנות האורתודוכסית. לאחר שקרוב משפחתו נרצח בפיגוע טרור במרץ 2001, החליט הרב פס לצאת לשליחות אישית שעם השנים השפיעה בצורה משמעותית על מדינת ישראל ועל העם היהודי. ביחד עם טוני גלברט, ייסד הרב פס את "נפש בנפש" כארגון פרטי ללא מטרות רווח שמטרתו העיקרית הינה להחיות את העלייה לישראל. הרב פס מתגורר בבית שמש ביחד עם אשתו ושבעת ילדיהם, ביניהם ארבעה צברים.

eh

ארז חלפון

סגן יו"ר ארגון

ארז חלפון משמש סגן יו"ר ארגון "נפש בנפש" מאז ספטמבר 2009. במסגרת תפקידו אחראי חלפון על קידום שיתופי הפעולה האסטרטגיים של הארגון עם הגופים הממשלתיים והמוסדות השונים וכן על יוזמות חדשות להגברת המודעות לעלייה בקרב יהודי צפון אמריקה ואנגליה.
טרם כניסתו לתפקיד שימש חלפון כמנהל הכללי של המשרד לקליטת העלייה 2006-2008, תקופה בה קידם רפורמות שונות ששיפרו משמעותית את תהליך הקליטה של עולים חדשים ותושבים חוזרים. אחד מהשינויים הבולטים שהוביל היא הרפורמה במיסוי המעניקה הטבות במס לעולים ולתושבים חוזרים, וכן היישום של קמפיין נרחב לעידוד השבתם ארצה של ישראלים בחו"ל. כמו כן, שימש חלפון כיו"ר הועדה לבחינה ושיפור מערך הגיור במדינת ישראל וכיו"ר הועדה למניעת בריחת המוחות ממדינת ישראל והחזרת המדענים ארצה. לפני כן שימש חלפון כיועץ בכיר במשרד ראש הממשלה (2001-2006) בנושא הרשויות המקומיות בתקופת כהונתם של אריאל שרון ואהוד אולמרט, היה חבר בצוות חשיבה בכיר שהוקם במשרד וכן סייע לראש הממשלה במגוון נושאים אסטרטגיים.
חלפון הוא בעל תואר ראשון במדעי החברה ותקשורת מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני בממשל של המרכז הבינתחומי הרצליה. חלפון נולד בפתח תקווה ב-1971. במהלך שרותו הצבאי שימש כמפקד טירונים של חיילי מקא"מ ("נערי רפול") בחוות השומר והוא כיום בשירות מילואים פעיל ביחידת חרמש. כיום גר בקרית אונו עם אשתו ענת ושני ילדיהם.