בונים ישראל חזקה דרך עלייה

“נפש בנפש”, ארגון הפועל ללא מטרת רווח, הצליח מיום היווסדו בשנת 2002, להפיח חיים בעלייה לישראל מארה”ב, קנדה ובריטניה. הארגון, בשיתוף עם משרד העלייה והקליטה, קרן קיימת לישראל הסוכנות היהודית ו-JNF-USA פועל להסרת או צמצום המכשולים הכלכליים, המקצועיים, הלוגיסטיים והחברתיים שעִמם מתמודדים העולים. עולי הארגון מגשימים בעלייתם את האידיאל הציוני ותורמים תרומה משמעותית לחוסנה של מדינת ישראל במישור הכלכלי, המדיני, הביטחוני והלאומי. “נפש בנפש” מסייע להצעיד קדימה את מדינת ישראל ומגשים את מימוש מהותה של הציונות המודרנית על ידי תרומה משמעותית לפיתוח מדינת ישראל.

ל״נפש בנפש״ מספר מחלקות ייעודיות העונות על הצרכים החיוניים של העולים החדשים, ביניהן מחלקה לקשרי ממשלה; פעילויות חו”ל; עלייה וקליטה – שכוללת שירותי תעסוקה והשמה, קהילה וחינוך; ומחלקות לפרויקטים מיוחדים –”חיילים בודדים עולים”, “עולים לצפון” ו-”עולים לדרום”. הארגון הגדיל בצורה משמעותית את מספר העולים מארצות המערב, והבטיח את קליטתם המוצלחת בארץ, הבא לידי ביטוי באחוז הישארות של מעל ל-90%. ״נפש בנפש״ סייע ליותר מ- 45,000 עולים חדשים לעלות ארצה כולל רופאים, חיילים בודדים, אנשי היי-טק ומשפחות המגיעות בין השאר להשתקע בנגב ובגליל, אשר בעלייתם מחזקות את הפריפריה ואת מדינת ישראל כולה.

 • nbn_service_icons_הכוונה ומשאבי קהילה

  יועצי העלייה של ארגון "נפש בנפש" עוזרים לעולים לזהות את האפשרויות העומדות לרשותם במסגרת הקהילתית, להתמצא בנבכי שיטת שירותי הבריאות, למצוא את מערכת החינוך ההולמת עבור ילדיהם, לבנות תקציב ועוד ועוד…

 • nbn_service_icons_6שירותי תעסוקה

  היועצים שלנו מסייעים בהשתלבות מקצועית באמצעות הכוונת קריירה, קשירת קשרים (נטוורקינג) והשמה במקומות עבודה לפני ואחרי עלייה.

 • nbn_service_icons_4אירועים וסמינרים

  "נפש בנפש" מפעיל תכנית מלאה של אירועים חברתיים ואינפורמטיביים לאורך השנה כולה, והן סמינרים מקוונים ומפגשים אישיים לפני העלייה ואחריה.

 • nbn_service_icons_3קשרי ממשלה

  הצוות שלנו עובד בקשר צמוד עם גופים ממשלתיים וארגוניים רבים על מנת לייעל את תהליך העלייה, רישוי מקצועי ולהקל על תהליכים ביורוקרטיים.

 • nbn_service_icons_2טיסות עלייה

  הטיסות החכורות (צ'רטר) והטיסות הקבוצתיות של ארגון "נפש בנפש" הינן אירועים מרגשים ביותר! תוך כדי טיסה אנחנו מזרזים את תהליך העלייה, ממזערים את נוהלי הביורוקרטיה לאחר הנחיתה בארץ ומאפשרים לעולים להתמקד בציון הדרך המלהיב של הגשמת החלום הציוני ועלייה לארץ.

 • flagתכניות דגל

  עם המשימה הלאומית להצמיח ולחזק את מדינת ישראל לנגד עיניו, ארגון "נפש בנפש" יצר שלוש תכניות דגל: "עולים לצפון", "עולים לדרום" ו"התוכנית הבינלאומית לחיילים בודדים".