נפש בנפש2018-04-29T15:32:39+00:00

"נפש בנפש”, ארגון הפועל ללא מטרת רווח, הצליח מיום היווסדו בשנת 2002, להפיח חיים בעלייה לישראל מארה”ב, קנדה ובריטניה. הארגון הגשים את חלומותיהם של יותר מ-55,000 עולים תוך מימוש החזון הציוני של חיים במדינת ישראל.

הארגון בשיתוף עם משרד העלייה והקליטה, קרן קיימת לישראל הסוכנות היהודית ו-JNF-USA  פועל להסרת או צמצום המכשולים הכלכליים, המקצועיים, הלוגיסטיים והחברתיים שעִמם מתמודדים העולים הבא לידי ביטוי באחוז הישארות של מעל ל-90% בקרב עולי הארגון.

ל״נפש בנפש״ מספר מחלקות ייעודיות העונות על הצרכים החיוניים של העולים החדשים, ביניהן מחלקה לקשרי ממשלה; פעילויות חו”ל; עלייה וקליטה – שכוללת שירותי תעסוקה, יעוץ להשכלה גבוהה, קהילה וחינוך; ומחלקות לפרויקטים מיוחדים –”חיילים בודדים עולים”, “עולים לצפון” ו-”עולים לדרום”.

הכוונה ומשאבי קהילה

יועצי העלייה של ארגון "נפש בנפש" עוזרים לעולים לזהות את האפשרויות העומדות לרשותם במסגרת הקהילתית, להתמצא בנבכי שיטת שירותי הבריאות, למצוא את מערכת החינוך ההולמת עבור ילדיהם, לבנות תקציב ועוד ועוד…

שירותי תעסוקה

היועצים שלנו מסייעים בהשתלבות מקצועית באמצעות הכוונת קריירה, קשירת קשרים (נטוורקינג) והשמה במקומות עבודה לפני ואחרי עלייה.

אירועים וסמינרים

"נפש בנפש" מפעיל תכנית מלאה של אירועים חברתיים ואינפורמטיביים לאורך השנה כולה, והן סמינרים מקוונים ומפגשים אישיים לפני העלייה ואחריה.

קשרי ממשלה

הצוות שלנו עובד בקשר צמוד עם גופים ממשלתיים וארגוניים רבים על מנת לייעל את תהליך העלייה, רישוי מקצועי ולהקל על תהליכים ביורוקרטיים.

אירועים וסמינרים

הטיסות החכורות (צ'רטר) והטיסות הקבוצתיות של ארגון "נפש בנפש" הינן אירועים מרגשים ביותר! תוך כדי טיסה אנחנו מזרזים את תהליך העלייה, ממזערים את נוהלי הביורוקרטיה לאחר הנחיתה בארץ ומאפשרים לעולים להתמקד בציון הדרך המלהיב של הגשמת החלום הציוני ועלייה לארץ.

תכניות דגל

עם המשימה הלאומית להצמיח ולחזק את מדינת ישראל לנגד עיניו, ארגון "נפש בנפש" יצר שלוש תכניות דגל: "עולים לצפון", "עולים לדרום" ו"התוכנית הבינלאומית לחיילים בודדים".

בונים

ישראל

חזקה

דרך עלייה